Studnie Głębinowe Raciborowice

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Zadzwoń do nas! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Na czym polega współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie najszybciej jak to możliwe. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Określamy dogodny czas, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonej dacie przyjeżdża konsultant i określane są detale realizacji zamówienia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową.
Jeżeli powiodło się znalezienie wody, Klient reguluje należność.

Jaka jest cena wiercenia studni w Raciborowicach?

Wszelkie wyceny dokonywane są w sposób indywidualny w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 250 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do pitnej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest lepszy od tej dostarczanej przez wodociągi.
Raciborowice to miasto, w którym często wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

Studnie głębinowe Raciborowice

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Raciborowic

Zamierzasz zainwestować w działkę w Raciborowicach i zastanawiasz się nad montażem studni głębinowej? Być może masz dom letniskowy, własną działalność, w której korzystnie jest wykonać wiercenie studni? Idealnie trafiłeś, ponieważ nasza marka od wielu lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz większa liczba osób w Raciborowicach chce posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic dziwnego, bo cena wody stale rośnie razem z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Raciborowice

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Raciborowice

Odwadnianie terenu

wiercenie studni głębinowych Raciborowice

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Raciborowice

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowej Raciborowice

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe Raciborowice

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Raciborowice

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Raciborowice

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu powinieneś nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa wykonana przez nas daje opcję użytkowania z Twojego prywatnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na podstawie OZE. Długoletnie działania na rynku i profesjonalne wykonywanie pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość oferowanych usług, satysfakcja Klienta są naszym absolutnym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi fachowcami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Co więcej, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspieramy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Raciborowice
Studnie głębinowe Raciborowice

Jak odbywa się montaż studni głębinowych w Raciborowicach?

Pomimo że projekty nie są podobne, to sam proces konstruowania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności ustalane jest miejsce, a następnie wykonywany jest odwiert. Po zakończeniu instalowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Następnym etapem jest montaż przyłączy i dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Ukończeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie przekłada się na mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie długie korzystanie z instalacji bez niesprawności.

Z jakiego powodu warto zainwestować w studnie głębinowe w Raciborowicach?

Zawsze staramy się zrealizować zlecenie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Wyznaczamy idealne miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy mógł czerpać jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli masz zamiar wykonać odwiert na obszarze Raciborowic, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie sposób. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksową usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Raciborowice

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Raciborowice? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja