Studnie Głębinowe Słomniki

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Skontaktuj się z nami! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Na czym polega współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie najszybciej jak to możliwe. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Określamy dogodny termin, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonym terminie przyjeżdża konsultant i określane są szczegóły realizacji zamówienia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową.
Jeżeli udało się znaleźć wodę, Klient reguluje należność.

Jaka jest cena wiercenia studni w Słomnikach?

Wszelkie wyceny dokonywane są w sposób indywidualny w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy wody, nic nam nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 250 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy wziąć pod uwagę fakt, że koszt wykonania studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do świeżej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest lepszy od tej dostarczanej przez wodociągi.
Słomniki to miasto, w którym często wykonuje się studnie głębinowe.

Studnie głębinowe Słomniki

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Słomnik

Chcesz zainwestować w teren w Słomnikach i zastanawiasz się nad montażem studni głębinowej? Może masz dom letniskowy, własną działalność, w której korzystnie jest zrealizować wiercenie studni? Idealnie trafiłeś, bo nasza firma od wielu lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz więcej ludzi w Słomnikach chciałoby mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ponieważ koszt wody stale wzrasta wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Słomniki

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Słomniki

Odwadnianie terenu

wiercenie studni głębinowych Słomniki

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Słomniki

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowej Słomniki

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe Słomniki

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Słomniki

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Słomniki

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez nas daje opcję użytkowania z Twojego prywatnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na bazie odnawialnych źródeł energii. Wieloletnie działania na rynku i profesjonalne wykonywanie pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość oferowanych prac, zadowolenie Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, profesjonalnymi fachowcami i nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis po zakończeniu gwarancji.

studnie głębinowe Słomniki
Studnie głębinowe Słomniki

Jak przebiega instalacja studni głębinowych w Słomnikach?

Pomimo że projekty nie są podobne, to sam proces realizowania odwiertu i studni już tak. Najpierw wytyczane jest miejsce, a następnie wykonywany jest odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest montaż przyłączy i dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Zwieńczeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie owocuje mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie wieloletnie użytkowanie instalacji bez defektów.

Z jakiego powodu warto zainwestować w studnie głębinowe w Słomnikach?

Każdorazowo staramy się zrealizować zlecenie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Określamy idealne miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy mógł czerpać jak największy pożytek z posiadania studni głębinowych.
Jeśli chcesz wykonać odwiert na terenie Słomnik, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy idealne dla Ciebie sposób. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma problemu. Możemy wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Słomniki

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Słomniki? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja