Studnie Głębinowe Soblówka

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Jesteś we właściwym miejscu! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

Klient kontaktuje się z nami, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Określamy dogodny czas, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonym terminie przyjeżdża pracownik i określane są detale realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową.
Jeżeli powiodło się znalezienie wody, Klient reguluje należność.

Jaki jest koszt wiercenia studni w Soblówce?

Wszelkie wyceny dokonywane są w sposób indywidualny w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik wygląda następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 250 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do pitnej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest lepszy od tej dostarczanej przez wodociągi.
Soblówka to miasto, w którym często wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

Studnie głębinowe Soblówka

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Soblówki

Zamierzasz kupić działkę w Soblówce i zastanawiasz się nad wykonaniem studni głębinowej? Może posiadasz domek wypoczynkowy, własną działalność, w której opłaca się zrealizować wiercenie studni? Idealnie dotarłeś, bo nasza marka od lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz więcej ludzi w Soblówce chciałoby posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ koszt wody stale wzrasta razem z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Soblówka

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Soblówka

Odwadnianie terenu

wiercenie studni głębinowych Soblówka

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Soblówka

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowej Soblówka

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe Soblówka

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Soblówka

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Soblówka

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa wykonana przez nas daje możliwość korzystania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii. Długoletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne wykonywanie pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość oferowanych prac, zadowolenie Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi fachowcami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis po zakończeniu gwarancji.

studnie głębinowe Soblówka
Studnie głębinowe Soblówka

Jak przebiega instalacja studni głębinowych w Soblówce?

Pomimo że projekty nie są schematyczne, to sam proces konstruowania odwiertu i studni już tak. Najpierw ustalane jest miejsce, a następnie wykonuje się odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest montaż przyłączy i dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Zwieńczeniem prac jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach owocuje dużo mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie długie korzystanie z instalacji bez defektów.

Dlaczego warto zainwestować w studnie głębinowe w Soblówce?

Zawsze staramy się wykonać zlecenie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Określamy idealne miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największy pożytek z posiadania studni głębinowych.
Jeśli chcesz wykonać odwiert na terenie Soblówki, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie rozwiązanie. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Możemy wykonać kompleksową usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Studnie głębinowe Soblówka

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Soblówka? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja