Studnie Głębinowe Trzebunia

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Zadzwoń do nas! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Na czym polega współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze dokładamy starań, aby odpowiadać na zapytanie najszybciej jak to możliwe. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny czas, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonej dacie przyjeżdża konsultant i określane są detale realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową. Jeśli powiodło się znalezienie wody, Usługobiorca reguluje płatność.

Jaka jest cena wiercenia studni w Trzebuni?

Wszelkie wyceny wyliczane są indywidualnie w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik wygląda następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do pitnej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej różni się od tej dostarczanej przez wodociągi.
Trzebunia to miasto, w którym często wykonuje się studnie głębinowe.

Studnie głębinowe Trzebunia

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Trzebuni

Chcesz kupić teren w Trzebuni i myślisz nad wykonaniem studni głębinowej? Może posiadasz dom wypoczynkowy, własną działalność, w której korzystnie jest wykonać wiercenie studni? Idealnie dotarłeś, bo nasza firma od lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach. Coraz więcej ludzi w Trzebuni chciałoby posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ koszt wody stale rośnie wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Trzebunia

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Trzebunia

Odwadnianie terenu

wiercenie studni głębinowych Trzebunia

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Trzebunia

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowej Trzebunia

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe Trzebunia

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Trzebunia

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Trzebunia

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu powinieneś nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa wykonana przez naszą firmę daje opcję korzystania z Twojego prywatnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na podstawie OZE. Długoletnie działania na rynku i profesjonalne wykonywanie pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych usług, satysfakcja Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, profesjonalnymi fachowcami i nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Co więcej, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspieramy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Trzebunia
Studnie głębinowe Trzebunia

Jak przebiega instalacja studni głębinowych w Trzebuni?

Pomimo że projekty nie są schematyczne, to sam proces konstruowania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności wytyczane jest miejsce, a następnie wykonywany jest odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Następnym etapem jest instalacja przyłączy oraz dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzy się wydajność studni oczyszczającej. Zakończeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach owocuje dużo mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie wieloletnie użytkowanie instalacji bez niesprawności.

Dlaczego warto korzystać ze studni głębinowych w Trzebuni?

Każdorazowo staramy się zrealizować zlecenie możliwie efektywnie z zachowaniem najwyższej jakości. Ustalamy doskonałe miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy mógł czerpać jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeśli chcesz wykonać odwiert na terenie Trzebuni, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy idealne dla Ciebie rozwiązanie. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Jesteśmy w stanie wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Studnie głębinowe Trzebunia

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Trzebunia? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja