Studnie Głębinowe Zapolanka

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Skontaktuj się z nami! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Na czym polega współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny czas, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie ustalonej dacie przyjeżdża konsultant i określane są szczegóły realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową.
Jeśli udało się znaleźć wodę, Klient reguluje płatność.

Jaka jest cena wiercenia studni w Zapolance?

Wszystkie wyceny dokonywane są w sposób indywidualny w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 250 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy wziąć pod uwagę fakt, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do świeżej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej różni się od tej dostarczanej przez wodociągi.
Zapolanka to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie głębinowe.

Studnie głębinowe Zapolanka

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Zapolanki

Zamierzasz kupić działkę w Zapolance i myślisz nad montażem studni głębinowej? Być może posiadasz dom letniskowy, własną działalność, w której opłaca się wykonać wiercenie studni? Świetnie dotarłeś, ponieważ nasza marka od wielu lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz więcej osób w Zapolance chciałoby mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ koszt wody stale rośnie wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Zapolanka

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Zapolanka

Odwadnianie terenu

wiercenie studni głębinowych Zapolanka

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Zapolanka

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowej Zapolanka

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe Zapolanka

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Zapolanka

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Zapolanka

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Dlaczego powinieneś nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez nas daje opcję korzystania z Twojego prywatnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii. Długoletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne wykonywanie pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość oferowanych prac, satysfakcja Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi fachowcami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspieramy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis po zakończeniu gwarancji.

studnie głębinowe Zapolanka
Studnie głębinowe Zapolanka

Jak przebiega montaż studni głębinowych w Zapolance?

Pomimo że projekty nie są schematyczne, to sam proces wykonania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności wybierane jest miejsce, a następnie wykonuje się odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest montaż przyłączy i dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzy się wydajność studni oczyszczającej. Ukończeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach owocuje dużo mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie wieloletnie użytkowanie instalacji bez niesprawności.

Z jakiego powodu warto zainwestować w studnie głębinowe w Zapolance?

Zawsze staramy się zrealizować zlecenie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Ustalamy doskonałe miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największy pożytek z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli masz zamiar wykonać odwiert na obszarze Zapolanki, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy idealne dla Ciebie rozwiązanie. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Jesteśmy w stanie wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Studnie głębinowe Zapolanka

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Zapolanka? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja