Studnie Głębinowe Zawiercie

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Zadzwoń do nas! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Na czym polega współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze dokładamy starań, aby odpowiadać na zapytanie najszybciej jak to możliwe. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Określamy dogodny czas, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie ustalonej dacie przyjeżdża konsultant i określane są detale realizacji zamówienia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową.
Jeśli udało się znaleźć wodę, Usługobiorca reguluje należność.

Jaki jest koszt wiercenia studni na terenie Zawiercia?

Wszelkie wyceny wyliczane są indywidualnie w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nam nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 250 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy wziąć pod uwagę fakt, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do bieżącej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest różny od tej dostarczanej przez wodociągi.
Zawiercie to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

Studnie głębinowe Zawiercie

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Zawiercia

Zamierzasz zainwestować w działkę w Zawierciu i myślisz nad montażem studni głębinowej? Być może masz domek letniskowy, własną działalność, w której korzystnie jest wykonać wiercenie studni? Świetnie trafiłeś, bo nasza firma od lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz więcej osób w Zawierciu chce posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ponieważ koszt wody stale wzrasta razem z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Zawiercie

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Zawiercie

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Zawiercie

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Zawiercie

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Zawiercie

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Zawierciu

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Zawiercie

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Zawiercie

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa wykonana przez nas daje możliwość użytkowania z Twojego prywatnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na podstawie OZE. Długoletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne wykonywanie pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość oferowanych prac, zadowolenie Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi fachowcami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Zawiercie
Studnie głębinowe Zawiercie

Jak przebiega montaż studni głębinowych w Zawierciu?

Pomimo że projekty nie są podobne, to sam proces realizowania odwiertu i studni już tak. Najpierw wybierane jest miejsce, a następnie wiercony jest odwiert. Po zakończeniu instalowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Następnym etapem jest instalacja przyłączy i dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzy się wydajność studni oczyszczającej. Zwieńczeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach owocuje dużo mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie wieloletnie użytkowanie instalacji bez usterek.

Z jakiego powodu warto korzystać ze studni głębinowych w Zawierciu?

Zawsze staramy się wykonać zlecenie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Ustalamy doskonałe miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeśli masz zamiar wykonać odwiert na obszarze Zawiercia, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy idealne dla Ciebie rozwiązanie. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma problemu. Jesteśmy w stanie wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Zawiercie

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Zawiercie? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja