Studnie Głębinowe Bytom

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Zadzwoń do nas! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

Klient kontaktuje się z nami, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Określamy dogodny czas, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonym terminie przyjeżdża konsultant i określane są detale realizacji zamówienia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową.
Jeżeli powiodło się znalezienie wody, Usługobiorca reguluje należność.

Jaka jest cena wiercenia studni na terenie Bytomia?

Wszystkie wyceny wyliczane są w sposób indywidualny w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik wygląda następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy wziąć pod uwagę fakt, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do bieżącej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest lepszy od tej dostarczanej przez wodociągi.
Bytom to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie głębinowe.

Studnie głębinowe Bytom

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Bytomia

Chcesz kupić teren w Bytomiu i zastanawiasz się nad wykonaniem studni głębinowej? Może masz domek wypoczynkowy, własną działalność, w której korzystnie jest zrealizować wiercenie studni? Idealnie dotarłeś, ponieważ nasza firma od wielu lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz więcej ludzi w Bytomiu chciałoby mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bo koszt wody stale rośnie wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Bytom

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Bytom

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Bytom

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Bytom

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Bytom

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Bytomiu

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Bytom

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Bytom

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu powinieneś nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez naszą firmę daje opcję użytkowania z Twojego prywatnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii. Wieloletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych prac, satysfakcja Klienta są naszym absolutnym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, profesjonalnymi fachowcami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Bytom
Studnie głębinowe Bytom

Jak odbywa się instalacja studni głębinowych w Bytomiu?

Pomimo że projekty nie są identyczne, to sam proces realizowania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności wybierane jest miejsce, a następnie wykonywany jest odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Następnym etapem jest instalacja przyłączy oraz dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Ukończeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie przekłada się na mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie długie użytkowanie instalacji bez niesprawności.

Z jakiego powodu warto korzystać ze studni głębinowych w Bytomiu?

Zawsze staramy się wykonać zlecenie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Określamy doskonałe miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy mógł czerpać jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeśli masz zamiar wykonać odwiert na terenie Bytomia, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie rozwiązanie. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Możemy wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Bytom

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Bytom? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja