Studnie Głębinowe Cieszyn

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Zadzwoń do nas! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze dokładamy starań, aby odpowiadać na zapytanie najszybciej jak to możliwe. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient kontaktuje się z nami, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny czas, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie ustalonej dacie przyjeżdża pracownik i określane są szczegóły realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową. Jeśli udało się znaleźć wodę, Usługobiorca reguluje należność.

Jaka jest cena wiercenia studni na terenie Cieszyna?

Wszelkie wyceny dokonywane są indywidualnie w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wykonania studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do bieżącej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest lepszy od tej dostarczanej przez wodociągi.
Cieszyn to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie głębinowe.

Studnie głębinowe Cieszyn

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Cieszyna

Chcesz kupić działkę w Cieszynie i myślisz nad wykonaniem studni głębinowej? Być może masz dom letniskowy, własną działalność, w której korzystnie jest wykonać wiercenie studni? Świetnie trafiłeś, bo nasza firma od wielu lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach. Coraz więcej ludzi w Cieszynie chciałoby posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ cena wody stale rośnie wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Cieszyn

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Cieszyn

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Cieszyn

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Cieszyn

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Cieszyn

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Cieszynie

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Cieszyn

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Cieszyn

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa wykonana przez nas daje możliwość korzystania z Twojego prywatnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii. Wieloletnie działania na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych prac, zadowolenie Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi fachowcami i nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis po zakończeniu gwarancji.

studnie głębinowe Cieszyn
Studnie głębinowe Cieszyn

W jaki sposób przebiega instalacja studni głębinowych w Cieszynie?

Pomimo że projekty nie są podobne, to sam proces wykonania odwiertu i studni już tak. Najpierw ustalane jest miejsce, a następnie wykonywany jest odwiert. Po zakończeniu instalowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Następnym etapem jest instalacja przyłączy oraz dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Ukończeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego. Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie owocuje dużo mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie efektywne użytkowanie instalacji bez usterek.

Z jakiego powodu warto korzystać ze studni głębinowych w Cieszynie?

Każdorazowo staramy się zrealizować zlecenie możliwie efektywnie z zachowaniem najwyższej jakości. Określamy doskonałe miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy mógł czerpać jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeśli masz zamiar wykonać odwiert na terenie Cieszyna, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy idealne dla Ciebie sposób. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksową usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Studnie głębinowe Cieszyn

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Cieszyn? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja