Studnie Głębinowe Cieszyn

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Skontaktuj się z nami! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient kontaktuje się z nami, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny czas, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonej dacie przyjeżdża konsultant i określane są detale realizacji zamówienia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową.
Jeżeli powiodło się znalezienie wody, Klient reguluje należność.

Jaki jest koszt wiercenia studni na terenie Cieszyna?

Wszelkie wyceny dokonywane są w sposób indywidualny w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik wygląda następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do pitnej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest różny od tej dostarczanej przez wodociągi.
Cieszyn to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

Studnie głębinowe Cieszyn

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Cieszyna

Chcesz zainwestować w teren w Cieszynie i myślisz nad wykonaniem studni głębinowej? Być może posiadasz domek letniskowy, własną działalność, w której korzystnie jest zrealizować wiercenie studni? Świetnie trafiłeś, bo nasza firma od lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach. Coraz więcej osób w Cieszynie chciałoby mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic dziwnego, bo koszt wody stale wzrasta razem z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Cieszyn

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Cieszyn

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Cieszyn

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Cieszyn

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Cieszyn

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Cieszynie

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Cieszyn

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Cieszyn

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu powinieneś nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa wykonana przez nas daje możliwość użytkowania z Twojego prywatnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na bazie OZE. Wieloletnie działania na rynku i profesjonalne wykonywanie pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość oferowanych prac, satysfakcja Klienta są naszym absolutnym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi inżynierami i nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis po zakończeniu gwarancji.

studnie głębinowe Cieszyn
Studnie głębinowe Cieszyn

W jaki sposób odbywa się instalacja studni głębinowych w Cieszynie?

Pomimo że projekty nie są podobne, to sam proces realizowania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności ustalane jest miejsce, a następnie wiercony jest odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Następnym etapem jest instalowanie przyłączy oraz dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Zwieńczeniem prac jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach owocuje dużo mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie długie korzystanie z instalacji bez defektów.

Z jakiego powodu warto korzystać ze studni głębinowych w Cieszynie?

Każdorazowo staramy się wykonać zamówienie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Ustalamy idealne miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeśli chcesz wykonać odwiert na terenie Cieszyna, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie sposób. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma problemu. Jesteśmy w stanie wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Cieszyn

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Cieszyn? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja