Studnie Głębinowe Cieszyn

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Skontaktuj się z nami! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Na czym polega współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze dokładamy starań, aby odpowiadać na zapytanie najszybciej jak to możliwe. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Określamy dogodny czas, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie ustalonej dacie przyjeżdża pracownik i określane są detale realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową.
Jeśli powiodło się znalezienie wody, Usługobiorca reguluje należność.

Jaka jest cena wiercenia studni na terenie Cieszyna?

Wszelkie wyceny wyliczane są w sposób indywidualny w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku budowy studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nam nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 250 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy wziąć pod uwagę fakt, że koszt wykonania studni głębinowej jest jednorazowy, a dostęp do świeżej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest lepszy od tej dostarczanej przez wodociągi.
Cieszyn to miasto, w którym często wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

Studnia głębinowa, studnie głębinowe

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody w Cieszynie

Zamierzasz zainwestować w działkę w Cieszynie i myślisz nad montażem studni głębinowej? Być może posiadasz domek letniskowy, własną działalność, w której korzystnie jest wykonać wiercenie studni? Świetnie dotarłeś, bo nasza marka od wielu lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach. Coraz większa liczba osób w Cieszynie chce posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic dziwnego, bo cena wody stale rośnie wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe, napływem wód gruntowych, własne ujęcie wody

Instalacje przemysłowe

studnia głębinowa

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Cieszyn, wieloletnie doświadczenie, przekroju geologicznego

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Cieszyn, duże doświadczenie, terenie śląska

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

studnia głębinowa, odwiert studni głębinowej

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Cieszynie, napływem wód gruntowych, własne ujęcie wody

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Cieszyn, profesjonalne podejście, konkurencyjne ceny

Wiercenie studni głębinowej

studnie głębinowe Cieszyn, najlepsze rozwiązanie, bielsko biała

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Dlaczego powinieneś nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa wykonana przez naszą firmę daje opcję użytkowania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na bazie odnawialnych źródeł energii. Wieloletnie działania na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych usług, zadowolenie Klienta są naszym absolutnym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi fachowcami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowej. Co więcej, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis po zakończeniu gwarancji.

studnie głębinowe Cieszyn, bielsko biała
Studnie głębinowe Cieszyn

W jaki sposób przebiega instalacja studni głębinowej w Cieszynie?

Pomimo że projekty nie są identyczne, to sam proces wykonania odwiertu studni i jej samej już tak. W pierwszej kolejności wybierane jest miejsce, a następnie wykonuje się odwiert studni. Po zakończeniu instalowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest montowanie przyłączy oraz dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzy się wydajność studni oczyszczającej. Ukończeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach przekłada się na dużo mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie długie użytkowanie instalacji bez usterek.

Dlaczego warto zainwestować w studnie głębinowe w Cieszynie?

Zawsze staramy się zrealizować zlecenie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Określamy doskonałe miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli chcesz wykonać odwiert na terenie Cieszyna, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy idealne dla Ciebie sposób. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma problemu. Jesteśmy w stanie wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Studnie głębinowe Cieszyn

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Cieszyn? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja