Studnie Głębinowe Sosnowiec

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Jesteś we właściwym miejscu! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze dokładamy starań, aby odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient kontaktuje się z nami, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny termin, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie ustalonej dacie przyjeżdża pracownik i określane są szczegóły realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową. Jeśli powiodło się znalezienie wody, Usługobiorca reguluje płatność.

Jaki jest koszt wiercenia studni na terenie Sosnowca?

Wszystkie wyceny dokonywane są w sposób indywidualny w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nam nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do pitnej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest różny od tej dostarczanej przez wodociągi.
Sosnowiec to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

Studnie głębinowe Sosnowiec

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Sosnowca

Zamierzasz kupić działkę w Sosnowcu i zastanawiasz się nad wykonaniem studni głębinowej? Może masz domek letniskowy, własną działalność, w której korzystnie jest wykonać wiercenie studni? Świetnie dotarłeś, ponieważ nasza firma od lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz więcej osób w Sosnowcu chce posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bo koszt wody stale wzrasta wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Sosnowiec

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Sosnowiec

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Sosnowiec

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Sosnowiec

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Sosnowiec

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Sosnowcu

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Sosnowiec

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Sosnowiec

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Dlaczego możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez nas daje możliwość użytkowania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii. Wieloletnie działania na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość oferowanych prac, zadowolenie Klienta są naszym absolutnym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, profesjonalnymi inżynierami i nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis po zakończeniu gwarancji.

studnie głębinowe Sosnowiec
Studnie głębinowe Sosnowiec

W jaki sposób przebiega montaż studni głębinowych w Sosnowcu?

Pomimo że projekty nie są schematyczne, to sam proces realizowania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności ustalane jest miejsce, a następnie wykonuje się odwiert. Po zakończeniu instalowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest montaż przyłączy i dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Zwieńczeniem prac jest wykonanie pompowania oczyszczającego. Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie owocuje mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie efektywne korzystanie z instalacji bez niesprawności.

Z jakiego powodu warto korzystać ze studni głębinowych w Sosnowcu?

Każdorazowo staramy się wykonać zamówienie możliwie efektywnie z zachowaniem najwyższej jakości. Wyznaczamy doskonałe miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy mógł czerpać jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeśli chcesz wykonać odwiert na terenie Sosnowca, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie sposób. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy ciepła? Nie ma problemu. Możemy wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Studnie głębinowe Sosnowiec

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Sosnowiec? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja