Studnie Głębinowe Sosnowiec

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Skontaktuj się z nami! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Na czym polega współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny czas, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie ustalonym terminie przyjeżdża pracownik i określane są detale realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową.
Jeżeli udało się znaleźć wodę, Usługobiorca reguluje należność.

Jaka jest cena wiercenia studni na terenie Sosnowca?

Wszystkie wyceny wyliczane są w sposób indywidualny w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 250 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do świeżej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej różni się od tej dostarczanej przez wodociągi.
Sosnowiec to miasto, w którym często wykonuje się studnie głębinowe.

Studnie głębinowe Sosnowiec

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Sosnowca

Zamierzasz zainwestować w działkę w Sosnowcu i zastanawiasz się nad wykonaniem studni głębinowej? Może masz domek letniskowy, własną działalność, w której opłaca się zrealizować wiercenie studni? Świetnie dotarłeś, ponieważ nasza marka od wielu lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach. Coraz więcej ludzi w Sosnowcu chciałoby mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic dziwnego, bo cena wody stale wzrasta wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Sosnowiec

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Sosnowiec

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Sosnowiec

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Sosnowiec

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Sosnowiec

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Sosnowcu

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Sosnowiec

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Sosnowiec

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu powinieneś nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa wykonana przez naszą firmę daje możliwość korzystania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na podstawie OZE. Wieloletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych usług, satysfakcja Klienta są naszym absolutnym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, profesjonalnymi inżynierami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Co więcej, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspieramy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Sosnowiec
Studnie głębinowe Sosnowiec

Jak odbywa się montaż studni głębinowych w Sosnowcu?

Pomimo że projekty nie są schematyczne, to sam proces realizowania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności wytyczane jest miejsce, a następnie wykonuje się odwiert. Po zakończeniu instalowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Następnym etapem jest instalowanie przyłączy oraz dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Zakończeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach przekłada się na dużo mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie długie korzystanie z instalacji bez niesprawności.

Dlaczego warto zainwestować w studnie głębinowe w Sosnowcu?

Zawsze staramy się zrealizować zlecenie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Określamy idealne miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli masz zamiar wykonać odwiert na obszarze Sosnowca, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy idealne dla Ciebie rozwiązanie. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Jesteśmy w stanie wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Studnie głębinowe Sosnowiec

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Sosnowiec? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja