Studnie Głębinowe Rydułtowy

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Skontaktuj się z nami! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie najszybciej jak to możliwe. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

Klient kontaktuje się z nami, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny termin, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie ustalonej dacie przyjeżdża pracownik i określane są szczegóły realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową. Jeżeli udało się znaleźć wodę, Usługobiorca reguluje należność.

Jaki jest koszt wiercenia studni na terenie Rydułtowach?

Wszystkie wyceny dokonywane są w sposób indywidualny w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nam nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy wziąć pod uwagę fakt, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do pitnej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest różny od tej dostarczanej przez wodociągi.
Rydułtowy to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie głębinowe.

Studnie głębinowe Rydułtowy

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Rydułtowach

Chcesz kupić teren w Rydułtowach i zastanawiasz się nad montażem studni głębinowej? Może masz dom letniskowy, własną działalność, w której korzystnie jest zrealizować wiercenie studni? Idealnie trafiłeś, ponieważ nasza firma od lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach. Coraz więcej ludzi w Rydułtowach chciałoby posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ponieważ cena wody stale rośnie razem z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Rydułtowy

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Rydułtowy

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Rydułtowy

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Rydułtowy

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Rydułtowy

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Rydułtowach

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Rydułtowy

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Rydułtowy

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez nas daje możliwość korzystania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na podstawie OZE. Długoletnie działania na rynku i profesjonalne wykonywanie pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość oferowanych usług, zadowolenie Klienta są naszym absolutnym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, profesjonalnymi fachowcami i nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspieramy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis po zakończeniu gwarancji.

studnie głębinowe Rydułtowy
Studnie głębinowe Rydułtowy

W jaki sposób odbywa się montaż studni głębinowych w Rydułtowach?

Pomimo że projekty nie są schematyczne, to sam proces realizowania odwiertu i studni już tak. Najpierw wytyczane jest miejsce, a następnie wykonuje się odwiert. Po zakończeniu instalowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest instalowanie przyłączy i dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzy się wydajność studni oczyszczającej. Zakończeniem prac jest wykonanie pompowania oczyszczającego. Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach owocuje mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie wieloletnie użytkowanie instalacji bez defektów.

Z jakiego powodu warto korzystać ze studni głębinowych w Rydułtowach?

Zawsze staramy się zrealizować zamówienie możliwie sprawnie z zachowaniem najwyższej jakości. Wyznaczamy doskonałe miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli chcesz wykonać odwiert na terenie Rydułtowach, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie sposób. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma problemu. Możemy wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Studnie głębinowe Rydułtowy

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Rydułtowy? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja