Studnie Głębinowe Rydułtowy

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Zadzwoń do nas! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Na czym polega współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie najszybciej jak to możliwe. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny termin, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonym terminie przyjeżdża konsultant i określane są szczegóły realizacji zamówienia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową.
Jeśli udało się znaleźć wodę, Klient reguluje płatność.

Jaka jest cena wiercenia studni na terenie Rydułtowach?

Wszystkie wyceny wyliczane są indywidualnie w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 250 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do świeżej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest różny od tej dostarczanej przez wodociągi.
Rydułtowy to miasto, w którym często wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

Studnie głębinowe Rydułtowy

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Rydułtowach

Chcesz kupić działkę w Rydułtowach i myślisz nad montażem studni głębinowej? Może posiadasz domek letniskowy, własną działalność, w której korzystnie jest zrealizować wiercenie studni? Idealnie dotarłeś, bo nasza firma od lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz większa liczba osób w Rydułtowach chciałoby posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bo cena wody stale wzrasta wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Rydułtowy

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Rydułtowy

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Rydułtowy

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Rydułtowy

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Rydułtowy

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Rydułtowach

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Rydułtowy

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Rydułtowy

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Dlaczego możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez naszą firmę daje możliwość użytkowania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na podstawie OZE. Wieloletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość oferowanych usług, satysfakcja Klienta są naszym absolutnym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi fachowcami i nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspieramy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis po zakończeniu gwarancji.

studnie głębinowe Rydułtowy
Studnie głębinowe Rydułtowy

W jaki sposób przebiega instalacja studni głębinowych w Rydułtowach?

Pomimo że projekty nie są schematyczne, to sam proces konstruowania odwiertu i studni już tak. Najpierw wytyczane jest miejsce, a następnie wykonuje się odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest montaż przyłączy oraz dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzy się wydajność studni oczyszczającej. Zakończeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach przekłada się na dużo mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie efektywne korzystanie z instalacji bez usterek.

Z jakiego powodu warto korzystać ze studni głębinowych w Rydułtowach?

Każdorazowo staramy się zrealizować zlecenie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Ustalamy doskonałe miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli masz zamiar wykonać odwiert na obszarze Rydułtowach, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie sposób. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Możemy wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Rydułtowy

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Rydułtowy? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja