Studnie Głębinowe Ojców

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Skontaktuj się z nami! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym planie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Określamy dogodny termin, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonym terminie przyjeżdża konsultant i określane są detale realizacji zamówienia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową.
Jeśli powiodło się znalezienie wody, Klient reguluje płatność.

Jaki jest koszt wiercenia studni w Ojcowie?

Wszystkie wyceny dokonywane są indywidualnie w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni każdego Klienta obowiązuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 250 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy wziąć pod uwagę fakt, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do pitnej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej różni się od tej dostarczanej przez wodociągi.
Ojców to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

Studnie głębinowe Ojców

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Ojcowa

Chcesz zainwestować w teren w Ojcowie i zastanawiasz się nad wykonaniem studni głębinowej? Być może masz dom letniskowy, własną działalność, w której korzystnie jest wykonać wiercenie studni? Świetnie dotarłeś, ponieważ nasza marka od wielu lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach. Coraz większa liczba ludzi w Ojcowie chciałoby posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ponieważ cena wody stale rośnie razem z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Ojców

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Ojców

Odwadnianie terenu

wiercenie studni głębinowych Ojców

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Ojców

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowej Ojców

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe Ojców

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Ojców

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Ojców

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu możesz nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez naszą firmę daje opcję korzystania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na podstawie OZE. Wieloletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych prac, zadowolenie Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi inżynierami i nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspieramy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Ojców
Studnie głębinowe Ojców

Jak przebiega instalacja studni głębinowych w Ojcowie?

Pomimo że projekty nie są schematyczne, to sam proces realizowania odwiertu i studni już tak. Najpierw ustalane jest miejsce, a następnie wykonywany jest odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Następnym etapem jest montaż przyłączy i dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzy się wydajność studni oczyszczającej. Zakończeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach owocuje mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie wieloletnie korzystanie z instalacji bez usterek.

Dlaczego warto korzystać ze studni głębinowych w Ojcowie?

Zawsze staramy się wykonać zamówienie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Określamy idealne miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największy pożytek z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli masz zamiar wykonać odwiert na obszarze Ojcowa, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy idealne dla Ciebie sposób. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy ciepła? Nie ma problemu. Możemy wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Ojców

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Ojców? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja