Studnie Głębinowe Pszczyna

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Skontaktuj się z nami! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie najszybciej jak to możliwe. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Określamy dogodny czas, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonej dacie przyjeżdża pracownik i określane są szczegóły realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową. Jeśli udało się znaleźć wodę, Klient reguluje należność.

Jaki jest koszt wiercenia studni na terenie Pszczyny?

Wszystkie wyceny wyliczane są indywidualnie w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy wziąć pod uwagę fakt, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do pitnej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest różny od tej dostarczanej przez wodociągi.
Pszczyna to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie głębinowe.

Studnie głębinowe Pszczyna

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Pszczyny

Chcesz zainwestować w działkę w Pszczynie i myślisz nad montażem studni głębinowej? Może masz dom letniskowy, własną działalność, w której korzystnie jest wykonać wiercenie studni? Idealnie trafiłeś, ponieważ nasza firma od lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach w ziemii. Coraz większa liczba osób w Pszczynie chciałoby mieć własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic dziwnego, bo koszt wody stale rośnie wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Pszczyna

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Pszczyna

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Pszczyna

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Pszczyna

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Pszczyna

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Pszczynie

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Pszczyna

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Pszczyna

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Dlaczego powinieneś nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa wykonana przez nas daje opcję korzystania z Twojego prywatnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii. Wieloletnie działania na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych prac, zadowolenie Klienta są naszym absolutnym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, profesjonalnymi inżynierami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Co więcej, nasze usługi oferujemy kompleksowo. Wspieramy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis po zakończeniu gwarancji.

studnie głębinowe Pszczyna
Studnie głębinowe Pszczyna

W jaki sposób przebiega montaż studni głębinowych w Pszczynie?

Pomimo że projekty nie są podobne, to sam proces realizowania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności ustalane jest miejsce, a następnie wiercony jest odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest montaż przyłączy i dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Zwieńczeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego. Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach przekłada się na mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie wieloletnie korzystanie z instalacji bez usterek.

Z jakiego powodu warto zainwestować w studnie głębinowe w Pszczynie?

Zawsze staramy się wykonać zamówienie możliwie efektywnie z zachowaniem najwyższej jakości. Ustalamy idealne miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeśli masz zamiar wykonać odwiert na obszarze Pszczyny, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie rozwiązanie. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma problemu. Jesteśmy w stanie wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Pszczyna

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Pszczyna? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja