Studnie Głębinowe Pszczyna

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Jesteś we właściwym miejscu! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Na czym polega współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze dokładamy starań, aby odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Określamy dogodny czas, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonej dacie przyjeżdża konsultant i określane są detale realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową.
Jeśli powiodło się znalezienie wody, Klient reguluje należność.

Jaka jest cena wiercenia studni na terenie Pszczyny?

Wszystkie wyceny wyliczane są w sposób indywidualny w zależności od potrzeb u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nam nie płacisz!

Standardowy cennik wygląda następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 250 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wywiercenia studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do bieżącej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest różny od tej dostarczanej przez wodociągi.
Pszczyna to miasto, w którym często wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

Studnie głębinowe Pszczyna

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Pszczyny

Zamierzasz zainwestować w działkę w Pszczynie i myślisz nad wykonaniem studni głębinowej? Może posiadasz dom wypoczynkowy, własną działalność, w której opłaca się wykonać wiercenie studni? Idealnie dotarłeś, ponieważ nasza marka od lat specjalizuje się w różnego rodzaju odwiertach. Coraz więcej osób w Pszczynie chce posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic dziwnego, bo koszt wody stale rośnie wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Pszczyna

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Pszczyna

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Pszczyna

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Pszczyna

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Pszczyna

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Pszczynie

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Pszczyna

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Pszczyna

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Dlaczego powinieneś nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez nas daje opcję użytkowania z Twojego prywatnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie i instalacje na podstawie OZE. Wieloletnie działania na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych usług, satysfakcja Klienta są naszym absolutnym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi inżynierami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Co więcej, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Pszczyna
Studnie głębinowe Pszczyna

W jaki sposób odbywa się instalacja studni głębinowych w Pszczynie?

Pomimo że projekty nie są identyczne, to sam proces konstruowania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności ustalane jest miejsce, a następnie wykonywany jest odwiert. Po zakończeniu instalowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Następnym etapem jest montowanie przyłączy oraz dobór pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Ukończeniem prac jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie owocuje dużo mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie efektywne korzystanie z instalacji bez defektów.

Dlaczego warto zainwestować w studnie głębinowe w Pszczynie?

Zawsze staramy się zrealizować zamówienie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Określamy doskonałe miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeśli chcesz wykonać odwiert na obszarze Pszczyny, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie sposób. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Możemy wykonać kompleksową usługę. Wykonując studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Pszczyna

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Pszczyna? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja