Studnie Głębinowe Stróża

Szukasz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Jesteś we właściwym miejscu! Dzięki nam zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Jak wygląda współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie najszybciej jak to możliwe. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Określamy dogodny czas, w którym konsultant może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonym terminie przyjeżdża pracownik i określane są detale realizacji zlecenia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową.
Jeśli udało się znaleźć wodę, Usługobiorca reguluje należność.

Jaka jest cena wiercenia studni w Stróży?

Wszystkie wyceny wyliczane są indywidualnie w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie odnajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik kształtuje się następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 250 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy wziąć pod uwagę fakt, że koszt wykonania studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do bieżącej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej różni się od tej dostarczanej przez wodociągi.
Stróża to miasto, w którym często wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

Studnie głębinowe Stróża

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Stróży

Chcesz zainwestować w teren w Stróży i myślisz nad montażem studni głębinowej? Być może posiadasz domek wypoczynkowy, własną działalność, w której korzystnie jest wykonać wiercenie studni? Idealnie dotarłeś, ponieważ nasza marka od wielu lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach. Coraz większa liczba osób w Stróży chce posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ponieważ koszt wody stale wzrasta wraz z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Stróża

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Stróża

Odwadnianie terenu

wiercenie studni głębinowych Stróża

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Stróża

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowej Stróża

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe Stróża

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Stróża

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Stróża

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Z jakiego powodu powinieneś nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa wykonana przez naszą firmę daje opcję korzystania z własnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii. Wieloletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne wykonywanie pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość oferowanych usług, satysfakcja Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi fachowcami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspomagamy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis po zakończeniu gwarancji.

studnie głębinowe Stróża
Studnie głębinowe Stróża

W jaki sposób odbywa się montaż studni głębinowych w Stróży?

Pomimo że projekty nie są identyczne, to sam proces konstruowania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności ustalane jest miejsce, a następnie wykonuje się odwiert. Po zakończeniu montowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest montaż przyłączy oraz dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzy się wydajność studni oczyszczającej. Ukończeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie owocuje mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie efektywne użytkowanie instalacji bez usterek.

Dlaczego warto korzystać ze studni głębinowych w Stróży?

Zawsze staramy się wykonać zamówienie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Ustalamy doskonałe miejsce do wykonania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli chcesz wykonać odwiert na terenie Stróży, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie sposób. Interesuje Cię montaż pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksową usługę. Wykonując studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Stróża

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Stróża? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja