Studnie Głębinowe Wodzisław Śląski

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Skontaktuj się z nami! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Na czym polega współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i przyjemny sposób. Zawsze dokładamy starań, aby odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

Klient dzwoni lub pisze maila, gdzie krótko przedstawia, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Ustalamy dogodny czas, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres czynności wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonym terminie przyjeżdża konsultant i określane są detale realizacji zamówienia.

3.

Na miejscu wykwalifikowani pracownicy wykonują studnię głębinową.
Jeśli powiodło się znalezienie wody, Usługobiorca reguluje należność.

Jaki jest koszt wiercenia studni na terenie Wodzisławia Śląskiego?

Wszystkie wyceny wyliczane są indywidualnie w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nie płacisz!

Standardowy cennik wygląda następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 250 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy wziąć pod uwagę fakt, że koszt wykonania studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do bieżącej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest różny od tej dostarczanej przez wodociągi.
Wodzisław Śląski to miasto, w którym coraz częściej wykonuje się studnie wiercone w ziemi.

Studnie głębinowe Wodzisław Śląski

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Wodzisławia Śląskiego

Chcesz zainwestować w działkę w Wodzisławiu Śląskim i myślisz nad montażem studni głębinowej? Może masz domek letniskowy, własną działalność, w której korzystnie jest zrealizować wiercenie studni? Świetnie dotarłeś, ponieważ nasza marka od wielu lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach. Coraz więcej osób w Wodzisławiu Śląskim chce posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic dziwnego, bo cena wody stale wzrasta razem z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Wodzisław Śląski

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Wodzisław Śląski

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Wodzisław Śląski

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Wodzisław Śląski

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Wodzisław Śląski

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Wodzisławiu Śląskim

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Wodzisław Śląski

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Wodzisław Śląski

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Dlaczego powinieneś nam zaufać?

Woda jest niezbędnym składnikiem do życia. Studnia głębinowa wykonana przez naszą firmę daje możliwość użytkowania z Twojego prywatnego źródła wody. Firma Hydro-drill wykonuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na bazie OZE. Długoletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne świadczenie usług pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych prac, satysfakcja Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanymi inżynierami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Dodatkowo, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspieramy Klientów od momentu określania projektu aż po serwis pogwarancyjny.

studnie głębinowe Wodzisław Śląski
Studnie głębinowe Wodzisław Śląski

Jak przebiega instalacja studni głębinowych w Wodzisławiu Śląskim?

Pomimo że projekty nie są identyczne, to sam proces realizowania odwiertu i studni już tak. W pierwszej kolejności wytyczane jest miejsce, a następnie wiercony jest odwiert. Po zakończeniu instalowane są kolumny studzienne, które są następnie uszczelniane i żwirowane. Następnym etapem jest instalowanie przyłączy oraz dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzy się wydajność studni oczyszczającej. Zwieńczeniem prac jest wykonanie pompowania oczyszczającego.
Każda czynność jest wykonywana z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na każdym etapie owocuje dużo mniejszą awaryjnością sprzętu, a za tym idzie efektywne użytkowanie instalacji bez niesprawności.

Dlaczego warto zainwestować w studnie głębinowe w Wodzisławiu Śląskim?

Każdorazowo staramy się zrealizować zlecenie możliwie {efektywnie||sprawnie} z zachowaniem najwyższej jakości. Ustalamy idealne miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy mógł czerpać jak największy pożytek z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli chcesz wykonać odwiert na obszarze Wodzisławia Śląskiego, skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy idealne dla Ciebie rozwiązanie. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy ciepła? Nie ma problemu. Możemy wykonać kompleksową usługę. Wykonując studnie wraz z montażem pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym razem.

Studnie głębinowe Wodzisław Śląski

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Masz działkę w innym mieście niż Wodzisław Śląski? Wiercimy również w innych miejscach.

Ostatnia aktualizacja