Studnie Głębinowe Zabrze

Poszukujesz firmy, która wywierci dla Ciebie studnie głębinową? Jesteś we właściwym miejscu! Z naszą pomocą zyskasz naturalne źródło wody w Twoim domu.

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Jak wygląda współpraca z nami?

Na czym polega współpraca z nami?
Współpraca z nami przebiega w bardzo prosty i wygodny sposób. Zawsze staramy się odpowiadać na zapytanie bezzwłocznie. W uproszczonym schemacie tak właśnie działamy:

1.

Klient kontaktuje się z nami, gdzie krótko opisuje, czego powinna dotyczyć wykonywana usługa.
Określamy dogodny termin, w którym specjalista może przyjechać i ocenić zakres prac wraz z możliwościami technologicznymi.

2.

W bezpłatnie wyznaczonym terminie przyjeżdża konsultant i określane są detale realizacji zamówienia.

3.

Na miejscu specjaliści wykonują studnię głębinową. Jeżeli udało się znaleźć wodę, Klient reguluje należność.

Jaka jest cena wiercenia studni na terenie Zabrza?

Wszystkie wyceny wyliczane są w sposób indywidualny w zależności od usług i trudności wykonania u Klienta. W przypadku studni wszystkim Klientom przysługuje gwarancja na wodę – jeśli nie znajdziemy wody, nic nam nie płacisz!

Standardowy cennik wygląda następująco:
– wykonanie studni głębinowej z gwarancją znalezienia wody – od 200 PLN/ metr,
– odwierty pionowe dla pomp ciepła – od 80 do 120 PLN/ metr wraz z sondami,
– rdzeniowanie – 250 PLN/ metr.
Należy pamiętać, że koszt wykonania studni głębinowych jest jednorazowy, a dostęp do bieżącej wody jest nieograniczony. Smak wody ze studni głębinowej jest lepszy od tej dostarczanej przez wodociągi.
Zabrze to miasto, w którym często wykonuje się studnie głębinowe.

Studnie głębinowe Zabrze

Zyskaj niezależność dostępu do własnej wody na terenie Zabrza

Chcesz zainwestować w teren w Zabrzu i zastanawiasz się nad wykonaniem studni głębinowej? Może masz dom letniskowy, własną działalność, w której korzystnie jest zrealizować wiercenie studni? Idealnie dotarłeś, ponieważ nasza marka od lat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju odwiertach. Coraz więcej ludzi w Zabrzu chciałoby posiadać własną studnię głębinową. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ponieważ koszt wody stale rośnie razem z zapotrzebowaniem na nią.

studnie głębinowe Zabrze

Instalacje przemysłowe

studnie głębinowe Zabrze

Odwadnianie terenu

studnie głębinowe Zabrze

Pionowe odwierty pod pompy ciepła

studnie głębinowe Zabrze

Instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii

wiercenie studni głębinowych Zabrze

Wiercenie studni przemysłowych

studnie głębinowe w Zabrzu

Rdzeniowanie

wiercenie studni głębinowych Zabrze

Wiercenie studni głębinowych

studnie głębinowe Zabrze

Sprzedaż i montaż pomp głębinowych

Formularz kontaktowy

Dlaczego powinieneś nam zaufać?

Woda jest niezbędna do życia. Studnia głębinowa zamontowana przez nas daje opcję korzystania z Twojego prywatnego źródła wody. Firma Hydro-drill montuje studnie głębinowe, pompy ciepła, rdzeniowanie, przyłącza szwedzkie oraz instalacje na podstawie odnawialnych źródeł energii. Wieloletnie doświadczenie na rynku i profesjonalne wykonywanie pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera. Jakość wykonywanych prac, satysfakcja Klienta są naszym priorytetem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, profesjonalnymi fachowcami oraz nowoczesnymi produktami do studni głębinowych. Co więcej, nasze usługi są oferowane kompleksowo. Wspieramy Klientów od momentu wykonania projektu aż po serwis po zakończeniu gwarancji.

studnie głębinowe Zabrze
Studnie głębinowe Zabrze

Jak przebiega montaż studni głębinowych w Zabrzu?

Pomimo że projekty nie są podobne, to sam proces konstruowania odwiertu i studni już tak. Najpierw wytyczane jest miejsce, a następnie wiercony jest odwiert. Po zakończeniu instalowane są kolumny studzienne, które są później uszczelniane i żwirowane. Kolejnym etapem jest instalowanie przyłączy i dobranie pomp głębinowych. Na koniec mierzona jest wydajność studni oczyszczającej. Zakończeniem robót jest wykonanie pompowania oczyszczającego. Wszystkie czynności są wykonywane z należytą precyzją. Przykładanie się do prac na wszystkich etapach przekłada się na dużo mniejszą awaryjnością systemu, a za tym idzie wieloletnie użytkowanie instalacji bez usterek.

Z jakiego powodu warto korzystać ze studni głębinowych w Zabrzu?

Każdorazowo staramy się wykonać zlecenie możliwie z zachowaniem najwyższej jakości. Ustalamy doskonałe miejsce do wykopania studni głębinowych, aby każdy miał możliwość czerpania jak największe korzyści z posiadania studni głębinowych.
Jeżeli masz zamiar wykonać odwiert na terenie Zabrza, skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy perfekcyjne dla Ciebie sposób. Jesteś zainteresowany wykonaniem pompy ciepła? Nie ma kłopotu. Jesteśmy w stanie wykonać taką usługę. Wykonując studnie wraz z instalacją pomp ciepła, zyskujesz wodę, wentylację i możliwość chłodzenia za jednym zamachem.

Studnie głębinowe Zabrze

Zadzwoń:
500 600 833

Czekamy na Twój telefon!

Ostatnia aktualizacja